Craft ADV Essence Hydro jakna, zelena
Craft ADV Essence Hydro Jacket
Tehnično dovršena moška jakna ADV Essence Hydro z membrano Ventair je zasnovana za tek v deževnem in slabem vremenu. Opremljen je s 3-slojno nepremočljivo in zračno tkanino iz recikliranega poliestra. Poleg tega ima jakna lepljene šive na kritičnih mestih za optimalno zaščito pred vremenskimi vplivi. Trening jopič ima tudi odsevne detajle, kot tudi nastavljivo kapuco s šiltom.|
Trislojna jakna z membrano Ventair
|
|
Lepljeni rokavi
|
|
Zadrga, podložena z zavihkom in zaključena z zaščito brade pred odrgninami
|
|
Kapuca z vrvico
|
|
Ščitnik na kapuci za boljšo zaščito obraza
|
|
Rokavi zaključeni z elastiko
|
|
Dva žepa z zadrgo
|
| Spol | Moški |
| Velikost | S - XXL |
| Barva | zelena |
| Material | sintetični material |
| Sezona | Poletno, Prehodno |
| Vrsta športa | pohodništvo, tek, trail tek |
| Kapuca | da |
| Vodni stolpec | 10 000 – 15 000 mm |
| Sestava materiala | Zgornja stran: 100 % recikliran poliester Membrana: 100 % poliuretan Notranja stran: 100 % poliester |
| Vodni stolpec | 10000 mm |
| Zračnost | 10000 g/m2/24hod |
| ID izdelka | 196086 |

Ženske

Otroci/mladinci

Modrčki
Varianta Craft ADV Essence Hydro bunda, čierna
Je spodný okraj ľubovoľne nastaviteľný?
Dobry den prajem,
ospravedlnujeme sa za neskorsiu dpoved
Spodny len bundy nastavitelny nie je.
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Varianta Craft ADV Essence Hydro bunda, zelená
prijemny tenky material, nepremokavosť nevyskúšana
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik